Ангеліна Філіпчук завоювала на змаганнях срібну медаль.

Фото Чернівецька обласна рада

Спортсменка з Буковини Ангеліна Філіпчук потрапила до Юніорської збірної України з боксу.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

У Хмельницькому відбулися фінальні поєдинки чемпіонату України з боксу-2023 серед юніорів та юніорок, у якому брала участь збірна Чернівецької области.

Ангеліна Філіпчук — вихованка Кіцманської дитячо-юнацької комплексної спортивної школи — завоювала на змаганнях срібну медаль.

Спортсменку привітав та вручив їй почесну грамоту голова обласної ради Олексій Бойко.

«Бажаю високих досягнень на всеукраїнському та світовому рівнях! Ми пишаємося нашими спортсменами, які не лише здобувають перемоги, але й мотивують молодь вести активний спосіб життя. Бо у здоровому тілі – міцний дух, який сьогодні вкрай важливий для кожного українця», – зазначив він.

Почесну грамоту Чернівецької обласної ради вручили також тренеру спортсменки — президенту Чернівецької обласної федерації кікбоксингу ВАКО у WAKO Ukraine Сергієві Хрептуну.

На чемпіонаті Ангеліна Філіпчук виступала у ваговій категорії до 57 кг. Вона принесла друге місце збірній области. Раніше буковинка у розділі фул-контакт (56 кг) здобула перше місце на Відкритому чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO у місті Броварах.