Українка Марта Фєдіна здобула «золото» на першому в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання

Спортсменка виступила в технічному соло під композицію «Чарівна скрипка».

Марта Фєдіна перемогла на першому в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання. Змагання стартували у канадському Маркемі.

Про це повідомляє Дзеркало тижня.

Фєдіна виступила в технічному соло з програмою під композицію «Чарівна скрипка», набравши 245,2917 бала. Цей результат дозволив їй посісти перше місце та виграти історичну золоту медаль.

До трійки найкращих у цій дисципліні також увійшли японка Юкіко Інуї та канадка Одрі Ламот.

21-річна Марта Фєдіна є лідеркою збірної України з артистичного плавання. Разом із командою вона виборола дві «бронзи» Олімпіади-2020 у Токіо. Крім цього, спортсменка неодноразово вигравала медалі чемпіонатів світу та Європи.