Ярослава Магучіх виграла «золото» на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Спортсменка стрибнула на 1,98 метра.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла золоту медаль чемпіонату Європи у стрибках у висоту, ще одна спортсменка з України – Катерина Табашник – отримала бронзу. Змагання відбувалися в Стамбулі (Туреччина).

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Ярослава Магучіх виграла «золото» у фіналі стрибком на 1,98 метра.

Ще одна легкоатлетка – Катерина Табашник – здобула бронзу з результатом 1,94 метра. Срібло отримала Бріт Веерман із Нідерландів, яка здолала планку на висоті 1,96 метра.

21-річна Ярослава Магучіх виграла ЧЄ у приміщенні втретє за свою кар’єру. Вона також є чемпіонкою світу в залі та чемпіонкою Європи у стрибках у висоту на відкритому повітрі. Крім цього, українка двічі вигравала срібло ЧС та бронзу Олімпіди-2020.

Нагадаємо, на турнірі у Франції Ярослава Магучіх взяла висоту 2,02 метра та покращила свій же попередній результат у цьому сезоні на 2 сантиметри.