Дмитро Скрипей служив механіком-радіотелефоністом взводу зв’язку стрілкового батальйону.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/01/326239508_3394699587437620_7528729619853638620_n-1024x820.jpg)
Олександр Бизин/Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП.
Буковина попрощалась із трьома військовими, які загинули на російсько-українській війні. Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП.
Зі старшим лейтенантом Олександром Бизиним попрощались у місті Кіцмань. Він служив у військовій частині А7187. Загинув в районі ведення бойових дій при виконанні службових обов’язків.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/01/326213286_873889430485788_8112943404577378525_n.jpg)
Можар Юрій/Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП.
Із 44-річним сержантом Юрієм Можаром попрощались у місті Сторожинець. Він служив у військовій частині А7187. Загинув 9 січня поблизу н.п. Майорськ Донецької області під час штурмових дій з боку противника внаслідок ворожого обстрілу артилерії.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/01/325867228_6114127408634183_3999838894886076816_n-1024x820.jpg)
Скрипей Дмитро/Фото: Чернівецький обласний ТЦК та СП.
26-річного солдата Дмитра Скрипея, воїна військової частини А7015, в останній шлях провели в селі Перебиківці. Він служив механіком-радіотелефоністом взводу зв’язку стрілкового батальйону. Загинув під час виконання бойового завдання у населеному пункті Соледар Бахмутського району.
Середню освіту здобув у Перебиковецькій середній школі. Потім проходив навчання у місті Харкові на кухаря-кондитера. Після цього служив в ЗСУ, а потім брав участь в АТО. Коли розпочалася війна 24 лютого 2022 року, Дмитро один із перших пішов захищати Україну.