Двоє загиблих були родом з міста Чернівці.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-09_17-21-25.jpg)
Михайло Колдинін
Сьогодні, 9 січня, Буковина провела в останню дорогу воїнів Віталія Задорожнього, Михайла Колдиніна та Сергія Самарського. Про це повідомляє Чернівецький ТЦК та СП.
Віталій Задорожній був штаб-сержантом військової частини А3719, а Михайло Колдинін – сержантом військової частини А4056. З ними попрощалися на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/01/Віталій-Задорожній.jpg)
Віталій Задорожній
Старшого сержанта Сергія Самарського в останній шлях провели у селі Колінківці. Він був воїна військової частини А0993.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/01/Самарський-Сергій.jpg)
Сергій Самарський