Новини

Де не буде світла 5 січня: у Чернівціобленерго оприлюднили графік

Буковинці будуть без світла до 7-8 годин на добу.

У Чернівецькій області оприлюднили графік стабілізаційних вимкнень електроенергії на сьогодні, 5 січня. Про це повідомляють в АТ «Чернівціобленерго».

«Поступове зниження температури повітря призводить до збільшення споживання електроенергії. Тому, відповідно до наявних обсягів потужності в енергосистемі, на завтра, 5 січня, Буковині надано обмеження дозволеного навантаження до 189 МВт/год», – написали в компанії.

Аби визначити, до якої групи входить ваша адреса, перейдіть за посиланням та скористайтеся пошуком. У разі якщо пошук не працює – вашої вулиці немає в графіку, а отже, електроенергію не вимикатимуть.

У Чернівціобленерго зазначають, що відключення та включення світла не можуть гарантувати чітко за графіком, оскільки бригада повинна доїхати до енергооб’єкта і виконати дії з техніки безпеки. Тож вимкнення можуть відхилятися на 20-40 хвилин від графіка.
Також нагадують, що електроенергія може бути відсутня і з інших причин – наприклад, через аварійні ситуації, ремонт у мережах або несправну проводку в оселі.

Коментарі