Новини

Де не буде світла 4 січня: у Чернівціобленерго оприлюднили графік

Буковинцям вимикатимуть сьогодні світло на 3-6 годин.

У Чернівецькій області оприлюднили графік стабілізаційних вимкнень електроенергії на сьогодні, 4 січня. Про це повідомляють в АТ «Чернівціобленерго».

«Вимкнення можливі й через аварійні пошкодження в мережах зокрема внаслідок перевантаження ліній. Під час новорічних святкувань довелося знеструмлювати споживачів на вимогу рятувальників краю через пожежі. Найбільше таких випадків було у Вижницькому, Сторожинецькому та Новоселицькому районах», – написали в компанії.

Аби визначити, до якої групи входить ваша адреса, перейдіть за посиланням та скористайтеся пошуком. У разі якщо пошук не працює – вашої вулиці немає в графіку, а отже, електроенергію не вимикатимуть.

У Чернівціобленерго зазначають, що відключення та включення світла не можуть гарантувати чітко за графіком, оскільки бригада повинна доїхати до енергооб’єкта і виконати дії з техніки безпеки. Тож вимкнення можуть відхилятися на 20-40 хвилин від графіка.
Також нагадують, що електроенергія може бути відсутня і з інших причин – наприклад, через аварійні ситуації, ремонт у мережах або несправну проводку в оселі.

Коментарі