Новини

Де не буде світла 3 січня: у Чернівціобленерго оприлюднили графік

Буковинці матимуть до 21 години світла на добу.

У Чернівецькій області оприлюднили графік стабілізаційних вимкнень електроенергії на сьогодні, 3 січня. Про це повідомляють в АТ «Чернівціобленерго».

«Відповідно до попередніх розрахунків область споживатиме електроенергію без обмеження потужності до 14:00 у вівторок, 3 січня. Укренерго відмінили застосування лімітів для більшості областей через теплу погоду і як наслідок − зниження обсягів споживання», – написали в компанії.

Аби визначити, до якої групи входить ваша адреса, перейдіть за посиланням та скористайтеся пошуком. У разі якщо пошук не працює – вашої вулиці немає в графіку, а отже, електроенергію не вимикатимуть.

У Чернівціобленерго зазначають, що відключення та включення світла не можуть гарантувати чітко за графіком, оскільки бригада повинна доїхати до енергооб’єкта і виконати дії з техніки безпеки. Тож вимкнення можуть відхилятися на 20-40 хвилин від графіка.
Також нагадують, що електроенергія може бути відсутня і з інших причин – наприклад, через аварійні ситуації, ремонт у мережах або несправну проводку в оселі.

Коментарі