Новини

Де не буде світла 2 січня: у Чернівціобленерго оприлюднили графік

Буковинці матимуть до 14 годин світла на добу.

У Чернівецькій області оприлюднили графік стабілізаційних вимкнень електроенергії на сьогодні, 2 січня. Про це повідомляють в АТ «Чернівціобленерго».

«2 січня розпочинається робочий тиждень, повертаємося до роботи, бізнес відновлює свою активність, тож споживання електроенергії зросте. Тому на завтра надали обмеження дозволеного навантаження для області у межах 190 мВт», – написали в компанії.

Аби визначити, до якої групи входить ваша адреса, перейдіть за посиланням та скористайтеся пошуком. У разі якщо пошук не працює – вашої вулиці немає в графіку, а отже, електроенергію не вимикатимуть.

У Чернівціобленерго зазначають, що відключення та включення світла не можуть гарантувати чітко за графіком, оскільки бригада повинна доїхати до енергооб’єкта і виконати дії з техніки безпеки. Тож вимкнення можуть відхилятися на 20-40 хвилин від графіка.
Також нагадують, що електроенергія може бути відсутня і з інших причин – наприклад, через аварійні ситуації, ремонт у мережах або несправну проводку в оселі.

Коментарі