Новини

Британія 2023 року виділить 2,3 мільярда фунтів на підтримку України

Гроші передадуть на системи озброєння. 

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що Британія виділить 2,3 млрд фунтів стерлінгів на допомогу Україні у 2023 році. Про це пише Українська правда з посиланням на The Guardian.

«Ще 2,3 млрд фунтів стерлінгів підтримки в наступному році, і в цьому ми переконаємося, що у них є системи озброєння, які їм потрібні, і Сполучене Королівство допоможе їм купити їх в інших країнах світу», — сказав Воллес.

Також  Воллес зазначив, що нададуть Україні системи озброєння, які відповідають радянським зразкам. Він додав, що Британія нещодавно пожертвувала тисячі зенітних ракет, для збивання безпілотників.

За словами міністра, Британія надає свої знання та досвід для того, щоб була змога краще координувати протиповітряну оборону на землі.

А також, паралельно, Британія робить все можливе, щоб Україна могла перемогти на землі, щоб вона могла відтіснити російські сили.

«Я звернув увагу на вчорашні коментарі Гордона Брауна, що дуже важливо, щоб ми вказали і нагадали світові, що ми бачимо, як росія порушує міжнародне право, систематично бере участь у воєнних злочинах, зґвалтуваннях і тому подібних речах, і не можна ігнорувати, що ми всі повинні протистояти цьому і переконатися, що росія розуміє, що якщо вона не припинить те, що робить зараз, то це матиме довгострокові наслідки», —заявив Воллес.

 

Коментарі