100 років тому вперше на сцені в Карнегі-Холі в Нью-Йорку пролунав «Щедрик» авторства Миколи Леонтовича.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/12/321095672_714912973516652_4977317018355153403_n-1.jpg)
Фото з фейсбук-сторінки Укрпошти
Укрпошта анонсувала випуск завершальної поштової марки цього року «Щедрик. Carol of the Bells», продаж якої стартує 23 грудня. Про це йдеться в повідомленні Укрпошти у фейсбуку.
«Присвята поштового випуску особлива — лишень уявіть, саме 100 років тому вперше на сцені в Карнегі-Холі в Нью-Йорку пролунав «Щедрик» авторства Миколи Леонтовича. Нині важко уявити різдвяні свята без цієї пісні — її співають більшістю мов світу!» — йдеться у повідомленні.
Автор випуску — заслужений художник України Микола Кочубей.
Тираж марки – 200 000 примірників.
Номінал кожної – W (еквівалент 1,5$, відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа наземним транспортом до 50 г до іноземних держав).