Новини

Де не буде світла 16 грудня: у Чернівціобленерго оприлюднили графік

Наявність вашої адреси в графіку не гарантує 100% відключення. Проте світла може не бути також і з інших причин — наприклад, через аварійні ситуації.

У Чернівецькій області оприлюднили графік стабілізаційних вимкнень електроенергії на сьогодні, 16 грудня. Про це повідомляють в АТ «Чернівціобленерго».

«В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних вимкнень і суворо їх дотримуватися», – пояснюють у компанії.

Аби визначити, до якої групи входить ваша адреса, перейдіть за посиланням та скористайтеся пошуком. У разі якщо пошук не працює – вашої вулиці немає в графіку, а отже, електроенергію не вимикатимуть.
У Чернівціобленерго зазначають, що відключення та включення світла не можуть гарантувати чітко за графіком, оскільки бригада повинна доїхати до енергооб’єкта і виконати дії з техніки безпеки. Тож вимкнення можуть відхилятися на 20-40 хвилин від графіка.
Також нагадують, що електроенергія може бути відсутня і з інших причин – наприклад, через аварійні ситуації, ремонт у мережах або несправну проводку в оселі.

Коментарі