Із комфортом, турботою та без черг пропонують ведення вагітности фахівці медичного центру «Базисмед». Цю послугу тут започаткували нещодавно. І вона вже набирає широкої популярности.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/12/500_7245-scaled.jpg)
Ведення вагітности у Базисмеді
Партнерська публікація
Вагітність – найпрекрасніший стан жінки. Хтось проживає його декілька разів у житті, а хтось – лише один раз. І медики медичного центру «Базисмед» прагнуть, щоби спогади про 9 місяців виношування малюка в кожної жінки залишалися якнайкращі.
«Це той стан, у якому жінка як ніколи потребує турботи, уваги, розуміння і підтримки. Різке слово, очікування в черзі, недоброзичливе ставлення надовго вибивають вагітну з колії. Я вважаю, такого не можна допускати в медичних закладах. Тому роблю все, аби допомогти своїм пацієнткам пройти вагітність із задоволенням», — каже Еріка Гижка, акушерка-гінекологиня, перинатологиня медичного центру «Базисмед».
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/12/500_7210-scaled.jpg)
Еріка Гижка, акушерка-гінекологиня медичного центру “Базисмед”
Перша консультація — безкоштовна
Перша консультація – знайомство жінки з акушером-гінекологом. Це більше схоже на дружню бесіду, під час якої лікар вивчає анамнез, відповідає на всі запитання, розповідає про послуги та допомагає обрати пакет спостереження вагітности. До речі, ця консультація – безкоштовна.
«За необхідности ми також проводимо огляд та беремо матеріали на дослідження, заповнюємо разом із жінкою Анкету вагітности. Ми нікуди не поспішаємо – жінка ставить стільки запитань, скільки їй потрібно. Додому йде з договором на ведення вагітности, щоби в колі сім’ї перечитати його та ухвалити рішення. Знаєте, 99% вагітних повертаються до нас із підписаним договором», — каже Еріка Гижка.
Окрім того, під час безкоштовної консультації у відділенні «Базисмед сімейний» жінка знайомиться із сімейним лікарем, який буде її супроводжувати під час вагітности. Він також збирає анамнез та видає свій висновок про стан здоров’я, надає рекомендації.
А далі – підписання договору і постановка на облік. Акушер-гінеколог запланує графік подальших візитів і обстежень. Усе для того, щоби вагітність пройшла якомога комфортніше.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/12/500_7253-scaled.jpg)
Рецепція медичного центру “Базисмед”
Що входить до пакета ведення вагітности
«Усі пакети ведення вагітности містять консультації акушера-гінеколога, сімейного лікаря, за необхідности – вузького спеціаліста, а після пологів – педіатра. Також –діагностичні послуги: УЗД із фото, розрахунок індивідуальних ризиків за програмою “Astraia”, електрокардіограму та кардіотокографію, до 50 лабораторних досліджень. Таким чином, вагітна жінка не стоїть у чергах та не шукає послуги в різних медичних закладах, а отримує все у нас, на місці», — зазначає Еріка Гижка.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/12/500_7242-scaled.jpg)
УЗД-діагностика в Базисмеді
У Базисмеді пропонують три пакети ведення вагітности: «Базовий», «Розширений» та «Преміум». До двох останніх, зокрема, входять послуги денного стаціонару, школа відповідального батьківства та перший альбом. Якщо оберете пакет «Преміум», то після народження малюка вдома вас відвідає педіатр медцентру і надасть усі необхідні консультації. Із цим лікарем, за бажанням, ви зможете укласти декларацію.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/12/500_7229-scaled.jpg)
Маленькі пацієнти медичного центру “Базисмед”
«До речі, впродовж шести тижнів після пологів ми продовжуємо супроводжувати жінку, вона приходить на післяпологовий огляд та консультацію. Залишаємося поруч і допомагаємо молодій матусі, бо її здоров’я – дуже важливе», — додає лікарка.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/12/IMG_0253-scaled.jpg)
Еріка Гижка, лікарка акушерка-гінекологиня медичного центру “Базисмед”
Актуальний перелік наповнення пакетів та ціни ви можна переглянути на сайті bazismed.com.
Також за телефонами: 050 980 00 57
Фото Ігоря Константинюка