Новини, Репортаж

Буковина вдома розгромно поступилася в останньому матчі календарного року. ФОТО

Чернівецький клуб приймав удома тернопільську «Ниву».

У заключному матчі 2022 року «Буковина» у Чернівцях в рамках 14-го туру Першої ліги протистояла тернопільській «Ниві». Гості здобули перемогу з рахунком 3:0.

Про це повідомляє сайт ФСК «Буковини».

Тернополянам вдалося забити швидкий гол. Уже на третій хвилині матчу Богдан Козак з 20 метрів точно пробив у дальню дев’ятку воріт чернівецької команди. Під кінець першого тайму гості могли подвоїти рахунок. Чепурненко в штрафному майданчику порушив правила, і головний арбітр вказав на 11-метровий удар. Проте форвард «Ниви» з пенальті пробив вище воріт.

На 66-й хвилині зустрічі буковинці не реалізували стовідсотковий момент. Після удару Іллі Скрипника Василь Палагнюку був першим на добиванні, проте пробив неточно.

Наприкінці зустрічі «Буковина», намагаючись відігратися, пропустила ще двічі після контратак тернопільського клубу. Спершу Богдан Козак записав у свій актив дубль, а перед фінальним свистком встановив остаточний рахунок на табло Максим Проців – 0:3.

«Буковина»: Задерейко, Гакман, Новотрясов, Прокопчук, Рябий Д., Цурупін (Королянчук, 82), Чепурненко (Рябий А., 46), Столяр (Кошман, 81), Паламарчук (Скрипник, 55), Палагнюк, Пець.

Запасні: Чеботарьов, Павлюк, Даценко, Шишигін, Фарасєєнко, Комісар, Степаненко.

Головний тренер: Андрій Мельничук

«Нива»: Механів, Слива, Демчук, Зінь, Соколов, Козак (Дедух, 89), Волохатий, Дорошенко, Гатала (Проців, 89), Бей (Хруставка, 89), Різник (Вольський, 90+2).

Запасні: Жупанський, Тарасов, Сухоручко.

Головний тренер: Сергій Задорожний

Голи: Козак (3, 85), Проців (90+3).

Попередження: Гакман (81) – Волохатий (59), Гатала (68).