Це необхідно, щоб Чернівці не залишилися без води взагалі.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/11/photo-1495647688236-ed6ef40cb28b-1024x683-1.jpg)
Фото: unsplash.com
Сьогодні у Чернівцях обмежать подачу води з 23:00 до 6:00. Обмеження триватимуть щоночі. Це потрібно, аби поповнювати запаси у резервуарах.
Про це повідомляє пресслужба Чернівціводоканалу.
Зазначають, що у більшості вода буде, але під меншим тиском, а у «високих» точках – зникне. Це необхідно, щоб Чернівці не залишилися без води взагалі.
«Упродовж доби маємо відключення на всіх електропідстанціях, перепади напруги та аварійні ситуації з обладнанням. Робимо все можливе, щоб вдень не обмежувати водопостачання. Поки виходить, бо маємо резервні генератори та запаси води у резервуарах», – ідеться у повідомленні.
У Чернівціводоканалі зазначають, що обмеження водопостачання вночі триватиме, поки ситуація в енергосистемі України не стабілізується.