Новини

Виготовлення вареників та доставка їжі: які бізнес-ідеї реалізують на Буковині через єРобота

Охочі отримати мікрогрант для реалізації власної бізнес-ідеї можуть подати свої заявки до 12 грудня.

У рамках урядової програми «єРобота» схвалили 9 бізнес-ідей. Про це повідомив Чернівецький обласний центр зайнятости на своїй сторінці в фейсбуку.

Проєкти подали впродовж дев’ятої хвилі з 17 по 30 жовтня цього року. Більшість ідей планують реалізувати на Вижниччині. Так, у селі Руській хочуть відкрити цех, що вироблятиме вареники та пельмені. У Мариничах — розширити бізнес із заготівлі грибів, у смт Берегометі — відкрити мініпекарню, а в Миговому — магазин побутової техніки та господарських товарів.

«Підприємці мають намір розширити асортимент продукції та займатися збіркою міжкімнатних дверей, також планується розширення асортименту товарів у продуктовому магазині, буде відкрито виробництво похоронних атрибутів, зокрема — надмогильних конструкцій», — пише Чернівецький обласний центр зайнятости.

Щодо Чернівців, тут запрацює новий вид послуг — доставка їжі швидкого приготування, а у Сторожинці відкриється центр перевірки зору та торгова точка «Оптика»

«За грантові кошти буде закуплене обладнання, устаткування та сировина для розвитку й розширення чинного бізнесу. Це дозволить розпочати власну справу та збільшити виробничі потужності, що дасть можливість створити нові робочі місця», — додає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Довідка

З початку дії урядової програми «єРобота» на Буковині схвалення отримали 60 бізнес-ідей, будуть створені 132 робочі місця. Загальна сума грантових коштів складає понад 14 мільйонів гривень.

Коментарі