Буковина здобула перемогу на виїзді проти ФСК «Маріуполь»

Чернівецька команда мінімального перемогла на виїзді, забивши на останніх хвилинах вирішальний гол.

Фото з сайту ФСК “Буковина”, bukfc.com

У матчі 13-го туру Першої ліги «Буковина» на виїзді протистояла футбольному клубу «Маріуполь». «Жовто-чорні» вирвали перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Василя Палагнюка.

Про це повідомляє сайт ФСК «Буковина».

Поєдинок мав відбутися у суботу, 19 листопада, але через несприятливі погодні умови гру перенесли на наступний день.

Сьогодні поєдинок все ж провели. Матч відбувся на засніженому стадіоні. Чернівецькі футболісти володіли та мали кілька можливостей для взяття воріт, проте Палагнюк, Столяр та Чепурненко їх не використали.

Як зазначається у післяматчевому звіті, гольових моментів, які створили гості (гравці «Буковини»), вистачило б на кілька матчів.

Гра добігала завершення і все йшло до нульової нічиєї. Проте за 4 хвилини до кінця основного часу, на 86-й хвилині, головний бомбардир «Буковини» Василь Палагнюк реалізував вихід віч-на-віч. Цей гол став вирішальним у поєдинку.

Отже, у важкому матчі «жовто-чорні» здобули надважливу перемогу з рахунком 0:1.

Відтак «Буковина» залишається на сьомому місці та має в запасі 9 очок. «Маріуполь» посідає останнє місце, відстаючи від чернівецького клубу на п’ять очок.

Склади команд

«Маріуполь»: Якубенко, Харжевський, Шушко, Павлиш, Чушенко, Чернецький, Доброхотов, Пентелейчук, Літовченко, Гора, Биковський.

Запасні: Кравцов, Караващенко, Скиба, Мочевінський, Строчинський, Літюк, Булгаков, Дмитрієв, Махиня, Мельниченко, Михайленко.

Головний тренер: Олег Краснопьоров.

«Буковина»: Задерейко, Гакман, Новотрясов, Прокопчук, Д.Рябий, Цурупін, Столяр, Чепурненко, Палагнюк, Паламарчук, Пець.

Запасні: Чеботарьов, Павлюк, Комісар, Шишигін, Скрипник, Даценко, Кошман, Фарасєєнко, А.Рябий.

Головний тренер: Андрій Мельничук.