Новини

Печерський суд Києва арештував Чернівціобленерго

Загалом вирок отримали 5 обленерго, котрі підконтрольні так званій лужниківській групі в Україні.

Фото: liga.net

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурора Офісу Генпрокурора та наклав арешт на контрольні пакети акцій підприємств критичної енергетичної інфраструктури: Херсонобленерго, Кіровоградобленерго, Житомиробленерго, Рівнеобленерго та Чернівціобленерго.

Як повідомляє Радіо Свобода, всі вони входять до групи VS Energy, яку, за даними ЗМІ та слідства, контролюють громадяни рф Олександр Бабаков, Євгеній Гінер та Михайло Воєводін.

Відповідно до рішення суду, ухваленого 11 листопада 2022 року, арештували загалом 99,9% акцій Херсонобленерго, 72,9% — Кіровоградобленерго, 95,5% — Житомиробленерго, 93,2% акцій Рівнеобленерго та 96,8% — Чернівціобленерго.

Слідчі Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора проводять досудове розслідування за кількома звинуваченнями, зокрема — привласнення майна та вчинення «злочинною організацією «Лужники», яке представлене фінансово-промисловою групою VS Energy, умисних дій із метою зміни меж території або державного кордону України та порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб».

Коментарі