Укрзалізниця здійснила перший пробний заїзд на відновленій ділянці Рахів-Ділове-Валя-Вішеулуй (Румунія).
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/11/314482517_492540786247441_7136110962573256465_n-1024x768.jpg)
Фото: Міністерство інфраструктури України
Україна та Румунія відновлюють залізничне сполучення на ділянці Рахів-Ділове-Валя-Вішеулуй. Укрзалізниця вже здійснила перший пробний заїзд на цьому напрямку. Незабаром маршрут запрацює у повноцінному режимі.
Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.
«Відкриття залізничного пасажирського сполучення на кордоні між Україною та Румунією очікується вже на початку грудня. Маршрутом курсуватиме побудований в Україні комфортабельний регіональний потяг ДПКр-3», – зазначив Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/11/314416715_492540816247438_4765672567874165328_n-1-e1668088710635-1011x1024.jpg)
Фото: Міністерство інфраструктури України
Час у дорозі від Рахова до румунської Валі-Вішеулуй складає близько 40 хвилин, без урахування митних процедур.
Прикордонний та митний контроль здійснюватимуть на борту потяга під час посадки.
Укрзалізниця планує виконувати два рейси на день з можливістю пересадки пасажирів на поїзди румунської залізниці CFR. Від Валі-Вішеулуй щодня курсують потяги до станцій «Сігет», «Клуж» та «Бухарест».