«Буковина» зіграла товариський матч із командою Національної гвардії України

У складі «Буковини» на поле вийшли не тільки футболісти, а й представники тренерського та адміністративного штабу чернівецького клубу.

У понеділок, 31 жовтня, «Буковина» зіграла товариський матч із командою одного з підрозділу Національної гвардії України.

У цьому поєдинку у складі «Буковини» на поле вийшли не тільки футболісти, а й представники тренерського та адміністративного штабу чернівецького клубу.

Про це повідомляє пресслужба ФСК «Буковина».

За підсумками першого тайму «Буковина» вела в рахунку 4:1.

У другій половині зустрічі команда Національної гвардії України змінила хід поєдинку.

З поля за дві жовті картки вилучили гравця «Буковини» Олександра Жумигу.

Після перерви команда Нацгвардії не тільки зрівняла рахунок, а й забила переможний гол на останніх хвилинах гри.

Перемогу у товариському матчі здобула команда підрозділу Національної гвардії України з рахунком 5:4.