На цьому заході продавали випічку, напої та гарячу їжу.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/10/313031006_530180579114457_2410132640392959278_n-1024x768.jpg)
Фото: Новодністровське радіо
На благодійному ярмарку, що влаштували у закладі дошкільної освіти «Ромашка» у Новодністровську, зібрали майже 30 тисяч гривень для потреб Збройних сил України. Про це пише Новодністровське радіо.
«Попри постійні тривоги таки вдалося провести довгоочікуваний ярмарок на користь ЗСУ», — пишуть у виданні.
Ярмарок влаштували батьки спільно зі вчителями. На ньому продавали випічку, напої та гарячу їжу. Також перед відвідувачами виступив колектив із Нової Ушиці із живою музикою.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/10/312817792_530180235781158_2129337673909403817_n-1024x768.jpg)
Фото: Новодністровське радіо
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/10/312257298_530180452447803_4605269756497455161_n-1024x768.jpg)
Фото: Новодністровське радіо