Школярі вирішили не вітати один одного з Днем козацтва, а допомогти захисникам та захисницям України.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/10/1667109694_313348582_2295371977282335_5639004254495946101_n-e1667153509298.jpg)
Фото: МБ
Школярі зі Сторожинецької гімназії зібрали для Збройних сил України 45 тисяч гривень. Вони передали кошти волонтерові, засновнику однойменного благодійного фонду Сергію Притулі під час волонтерського форуму «Буковинський тил» у Чернівцях.
Про це повідомляють на фейсбуку Сторожинецької гімназії.
«Цього року наші діти вирішили не вітати один одного з Днем козацтва, а допомогти нашим захисникам та захисницям України. Вони зібрали кошти і хотіли б передати їх “Фонду Сергія Притули” », – розповіла заступниця директора гімназії з виховної роботи Христина Яцько.
Президентка Сторожинецької гімназії Катерина Григорович особисто передала кошти Притулі.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/10/312050487_1426872031049934_893602491287730174_n-e1667126662858-536x1024.jpg)
Фото: Фейсбук Сторожинецької гімназії
«Ми зібрали 45 тисяч гривень. Хотіли долучитися до чогось масштабного. Вирішили віддати гроші фонду. Вважаю, що такі діти, небайдужі люди наближають нашу перемогу», – розповіла Катерина.
Сергій Притула зазначив, що подібні вчинки молодого покоління дуже надихають до роботи і вселяють впевненість в тому, що майбутнє країни буде набагато кращим, аніж те, яке, можливо, творило його покоління.
Також він подякував заступниці директора гімназії за те, що виховують справжніх патріотів, з яких виростуть хороші громадяни.