Новини

Унікальні прикраси та гуцульські вишиванки: у Чернівцях відкрили виставку

Браслети, кулони, сережки, годинники, сорочки, рушники і жіночі костюми. В ОКУ «Буковинський центр культури та мистецтва» відкрили виставку робіт відомих майстринь вишивки.

Фото Чернівецької обласної ради

Свої твори презентували заслужена майстриня народної творчости України, викладачка Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка та художнього відділення Банилівської школи мистецтв Віра Андрич і викладачка художнього відділення Подвірненської школи мистецтв Тетяна Скорокиржа. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Мистецький доробок заслуженої майстрині представлений вишитими рушниками, чоловічими та жіночими сорочками, жіночими костюмами, які притаманні саме буковинській Гуцульщині. Тетяна Скорокиржа презентувала рушники та аксесуари до традиційного одягу, вишиті в мініатюрі, або ж «мікровишивку», зокрема браслети, кулони, годинники, сережки.

Фото Чернівецької обласної ради

Під час відкриття виставки відвідувачі мали змогу поспілкуватися з майстринями. Для наймолодших Тетяна Скорокиржа провела майстер-клас зі створення замальовок для вишивання.

Фото Чернівецької обласної ради

Роботи доступні для огляду у виставковій залі ОКУ «Буковинський центр культури та мистецтва» на вулиці Й. Главки, 1-А.

Фото Чернівецької обласної ради

Виставка триватиме до 20 жовтня.

 

Коментарі