Новини

Чотири-п’ять операцій щодня: як від початку війни працює Чернівецький обласний кардіоцентр

Під час війни у Чернівецькому обласному клінічному кардіологічному центрі зросла кількість пацієнтів, які потребують негайної допомоги.

Фото Чернівецької обласної ради

Із 24 лютого у Чернівецькому обласному клінічному кардіоцентрі провели понад 850 хірургічних втручань, а це по 4-5 операцій на день. Фахівці центру за цей час проконсультували понад 20 тисяч хворих. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада у фейсбуку.

Крім того, від початку повномасштабного вторгнення майже чотирьом тисячам пацієнтів надали стаціонарну медичну допомогу, 507 із них – переселенці.

Також за цей період шпиталізували 650 недужих із гострим інфарктом міокарда. Всі вони отримали безкоштовне лікування з проведенням балонної ангіопластики чи стентування артерії.

Фото Чернівецької обласної ради

Як розповіла генеральна директорка Ірина Маковійчук, нещодавно у центрі відкрили оновлений блок для надання медичної допомоги хворим із гострим інфарктом міокарда. Це дало можливість ще більшій кількості пацієнтів отримувати високоспеціалізоване лікування — як мешканцям Буковини, так і внутрішньо переміщеним особам.

Фото Чернівецької обласної ради

Коментарі