Під час війни у Чернівецькому обласному клінічному кардіологічному центрі зросла кількість пацієнтів, які потребують негайної допомоги.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/10/310590311_406708644967123_5659862303360490991_n.jpg)
Фото Чернівецької обласної ради
Із 24 лютого у Чернівецькому обласному клінічному кардіоцентрі провели понад 850 хірургічних втручань, а це по 4-5 операцій на день. Фахівці центру за цей час проконсультували понад 20 тисяч хворих. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада у фейсбуку.
Крім того, від початку повномасштабного вторгнення майже чотирьом тисячам пацієнтів надали стаціонарну медичну допомогу, 507 із них – переселенці.
Також за цей період шпиталізували 650 недужих із гострим інфарктом міокарда. Всі вони отримали безкоштовне лікування з проведенням балонної ангіопластики чи стентування артерії.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/10/310582614_406708778300443_2751621000935508005_n.jpg)
Фото Чернівецької обласної ради
Як розповіла генеральна директорка Ірина Маковійчук, нещодавно у центрі відкрили оновлений блок для надання медичної допомоги хворим із гострим інфарктом міокарда. Це дало можливість ще більшій кількості пацієнтів отримувати високоспеціалізоване лікування — як мешканцям Буковини, так і внутрішньо переміщеним особам.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/10/310542002_406709258300395_8816641407231781641_n.jpg)
Фото Чернівецької обласної ради