Новини

Буковина прощається із військовим Іваном Іпатієм, який загинув на Донеччині

Іван брав участь в АТО 2014 року. Після повномасштабного вторгнення пішов добровольцем.

Фото Дмитра Іпатія

Буковина прощається з військовим Іваном Іпатієм, який загинув на російсько-українській війні. Чоловіку було 32 роки. Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП.

Буковинець загинув 21 вересня поблизу населеного пункту Шахтарського Волноваського району Донецької области. Він служив у військовій частині А7107.

«Це біль, який нашій сім’ї ніколи раніше ще не доводилося переживати. Він був найкращим братом, сином, другом, батьком, чоловіком. Він був людиною твердого і непохитного рішення, й останнім його рішенням було — це Україна! Вільна, чиста, мирна — для його дітей і для кожного з нас», — написав брат загиблого військового у фейсбуку.

Родом Іван Юрійович із села Лукавців Чернівецької области, але проживав із сім’єю на Київщині в селі Карапишах. У чоловіка залишилися двоє дітей.

В Асоціації ветеранів «За Україну. За її волю» розповіли, що Івана мобілізували ще 2014 року. Він брав участь у бойових зіткненнях із росіянами у місті Щасті, в районі Донецького аеропорту.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення Іван долучився до добровольчого формування Миронівської територіальної громади.

 

Коментарі