Українська легкоатлетка стала чемпіонкою Європи у потрійному стрибку

Вона встановила рекорд сезону – 15,02 метра.

Українка Марина Бех-Романчук виграла золоту медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики-2022 у потрійному стрибку та встановила рекорд сезону – 15,02 метра.

Про це повідомила Бех-Романчук в коментарі Суспільному.

На четвертий фінальний день вже в першому стрибку вона показала результат 14,81 метра – новий рекорд сезону в Європі.

Після цього українська легкоатлетка була на першій позиції упродовж усього фіналу. А в п’ятому стрибку вдруге побила рекорд сезону, стрибнувши за 15 метрів.

«Звичайно, розуміла, що можу зачепити цей 15-метровий рубіж. Це була основна ціль. Відверто скажу: у мене не було задачі [виграти] медаль чи ще щось – хотіла результату, який врешті-решт мене задовільнить та принесе якогось позитиву», – коментує перемогу спортсменка.

Водночас Україна здобула ще дві медалі на Мультиспортивному чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Бігунки Вікторія Ткачук та Анна Рижикова виграли «срібло» та «бронзу» на дистанції 400 метрів з бар’єрами.

Нагадаємо, в березні Бех-Романчук у потрійному стрибку на Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні стрибнула на 14,74 метра і стала срібною призеркою.