Новини

Командує пусковими установками Himars: 22-річного буковинця нагородили орденом «За мужність» ІІ ступеня

У травні військового нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

ЕМАНУЕЛЕ САТОЛЛІ ДЛЯ THE WALL STREET JOURNAL; Валентин Коваль зліва

22-річного Валентина Коваля з села Ленківці, що на Кельменеччині, Президент України нагородив орденом «За мужність» ІІ ступеня та присвоїв звання старшого лейтенанта. Військовий командує двома пусковими установками Himars.

Як повідомляє Кельменецька селищна рада, у травні президент нагородив військового орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

«За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, ленківчанина Валентина Валентиновича, згідно указу Президента України, нагороджено орденом «За мужність». Щиро зичимо Валентину Ковалю кар’єрного розвитку й вагомих здобутків», — мовиться у повідомленні.

Чотири високотехнологічні ракетні системи залпового вогню Himars у червні доставили в Україну, а ще чотири у липні. Керувати цими ракетами Валентин навчався упродовж трьох тижнів у американських інструкторів на базі в Німеччині.

«Ці Гімари дуже потужні. Вони дозволяють нам максимально вставляти їм палицю в колеса. Для нас це величезна перевага. У росії немає нічого подібного», — розповів військовий в інтерв’ю виданню THE WALL STREET JOURNAL.

У селищній раді зазначають, що Валентин початкову школи закінчив у Бабині, потім навчався у Ленківцях. Вищу освіту здобув у Львові й одразу пішов на фронт. Там упродовж перших місяців продемонстрував себе надзвичайно хоробрим і наполегливим у захисті своєї Батьківщини.

Коментарі