Новини

Мінцифри запустило серіал про психологічну допомогу для цивільних під час війни

Серіал вийшов на порталі «Дія.Цифрова освіта».

novy.tv/ua

Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі «Дія.Цифрова освіта» серіал про психологічну підтримку для цивільних під час війни. Про це повідомила менеджер проєкту «Дія. Цифрова освіта» Руслана Коренчук під час телемарафону, пише Укрінформ.

За словами менеджерки проєкту, у курсі є практичні поради, як заспокоїти себе та своїх дітей, особливо це важливо для дітей.

«Серіал навчає, як пережити страх чи кризу, як заспокоїти дітей, а також розповідає про те, як впоратися з негативними думками, вирішувати непорозуміння з близькими, як пережити травму та жити далі», – зазначила Руслана Коренчук. 

До створення серіалу долучилися три психологині. Вони дали теоретичні й практичні поради.

Серіал складається з 14 серій, кожна з яких триває 3-5 хвилин. Він доступний для перегляду на платформі “Дія.Цифрова освіта”.

Дія.Цифрова освіта — національний проєкт із розвитку цифрової грамотності. Мета проєкту — навчити цифрової грамотності 6 млн українців за 3 роки. На онлайн-платформі розміщено понад 70 безоплатних освітніх серіалів. На порталі вже зареєструвалися на навчання понад 1 млн українців.

 

 

Коментарі