За червень автобусом скористалися лише 70 людей.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-03-10_09-27-25-1024x577.jpg)
Фото: ЧМР
Безкоштовний автобус, що їздив із залізничного вокзалу на КПП «Порубне», припинив роботу через відсутність попиту. Про це повідомили у Чернівецькій міській раді.
«Для порівняння, за червень послугою скористалися лише 70 людей. Раніше ж автобус перевозив понад дві тисячі людей щомісяця», — кажуть у пресслужбі.
Нагадаємо, що автобус до українсько-румунського кордону почав їздити з березня. Загалом він курсував чотири місяці та за увесь період роботи ним скористалися майже вісім тисяч людей.