Новини

Нова тактика росії – бити по житлових кварталах, щоб примусити Україну сісти за стіл переговорів – Подоляк

Росіяни вкладають гроші у своє проросійське лобі на політичних ринках інших країн

ДСНС / наслідок російського ракетного удару у селищі міського типу Сергіївка, Білгород-Дністровського району, Одеської області

росія завдає ударів крилатими ракетами по житлових кварталах, аби примусити Україну сісти за стіл переговорів.
Про це радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розповів у інтерв’ю 24 каналу.

«Росіяни перейшли до концепції війни, де хочуть вибудувати масштабні панічні настрої в Україні, залякати людей і змусити їх тиснути на уряд, щоб ми пішли на певні поступки росії. З одного боку, вони абсолютно не зважають на те, як на це реагує світ – на ці нелюдські атаки крилатими ракетами житлових кварталів. Вони примушують наших людей тиснути на уряд, щоб ті сказали: ходімо на якісь територіальні поступки», — сказав Подоляк.

Радник голови ОП додав, що росіяни вкладають гроші у своє проросійське лобі на політичних ринках інших країн для того, щоб вони теж казали “давайте якось ту війну закінчувати”.

Фото Українська Правда

«Вийшла нова стаття пана Кіссінджера, де він знову каже: “нумо робити певні територіальні поступки, тоді буде можливість закінчити війну”. Це нова тактика росії – бити по житлових кварталах і тиснути на західні політичні еліти, щоб примусити Україну сісти за стіл переговорів. Усе це не працюватиме», — запевнив Подоляк.

Нагадаємо, раніше колишній радник президента США з національної безпеки Генрі Кіссінджер під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі запропонував, аби Захід дозволив росії залишити за собою Крим, який Росія відібрала в України в 2014 році.

Коментарі