Новини

До 8 мільйонів на створення мікробізнесу та ІТ-стартапів: в Україні стартувала програма «єРобота»

«єРобота» — це шість програм, які дозволять створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць.

Фото Jason Goodman, unsplash.com

Сьогодні, 1 липня, в Україні стартувала нова економічна стратегія уряду «єРобота». Через «Дію» відтепер можна подати заявку на отримання гранту на створення чи розвиток власного бізнесу або на навчання.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Гранти на створення власної справи, розширення роботи малого й середнього бізнесу, а також отримання нових навичок для нової кар’єри. «єРобота» — це шість програм, які дозволять створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць», — зазначив він.

Серед програм «Своя справа», у рамках якої можна отримати гранти до 250 тисяч гривень на будь-який мікробізнес. Головна умова отримання грантових коштів – створення щонайменше одного робочого місця та сплата податків.

У рамках програми «Свій сад» можна отримати до 400 тисяч гривень на створення фруктових садів або виноградників. Кошти можна отримати за умови працевлаштування від 3 до 20 сезонних та постійних робочих місць.

На побудову нових теплиць можна отримати грант до 7 мільйонів гривень. За умови працевлаштування 40 сезонних та постійних працівників.

Також є гранти на навчання у сфері інформаційних технологій. А також гранти для стартапів в ІТ до 8 мільйонів гривень. Умови отримання коштів – працевлаштування від 3 до 10 осіб.

Та до 8 мільйонів гривень —  на розширення та створення підприємств у сфері переробки.

Коментарі