Новини

Набережна зона та громадські простори: у Чернівцях обрали кращий проєкт реконструкції частини парку «Жовтневий»

З переможцями конкурсу міська рада укладе контракт на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Проєктна пропозиція

Департамент урбаністики та архітектури обрав на конкурсі кращий проєкт реконструкції південної частини парку «Жовтневий». Йдеться про ділянку, обмежену вулицями Комарова, Південно-Кільцевою, Воробкевича, а також Парковим проїздом. Пропозицію переможця візьмуть за основу в майбутньому проєкті з благоустрою частини парку.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Проєкт виконав авторський колектив у складі: Тимофтій В.П., Семенцов Д.В., Тимофтій Н.В., Колтунова Д.О.

У конкурсі взяли участь 12 учасників з усієї України.

Проєктна пропозиція

Як розповів Шпальті заступник міського голови Чернівців Василь Зазуляк, із переможцем конкурсу міська рада укладе контракт на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

«Це перший крок, ми провели конкурс, відтак укладемо угоду із переможцем, розробимо проєктно-кошторисну документацію. Лише тоді зможемо втілювати проєкт в життя. Враховуючи те, що бюджет буде немаленький, будемо виконувати роботи чергами», — каже заступник мера.

Проєктом передбачено створення набережної зони навколо озера, у верхній частині парку буде додаткове менше урбаністичне озеро. Розроблена схема пішохідних, велосипедних та бігових доріжок.

Проєктна пропозиція

Також проєктом передбачено багато локацій для дітей, громадські простори для різних заходів, буде природний амфітеатр, де створять майданчик для проведення заходів.

«Ми розуміємо, що це великий об’єм, тому парк буде реконструюватися поетапно, але згідно однієї концепції. Враховуючи воєнний стан, будівельні роботи раніше наступного року розпочати не зможуть», — продовжує Василь Зазуляк.

З усіма проєктами-фаворитами можна ознайомитися за посиланням.

Проєктна пропозиція

Коментарі