Українки вдруге в історії завоювали «золото» на чемпіонаті світу з артистичного плавання

Це сталося в командних змаганнях де Україну представляли десять спортсменок.

Україна завоювала першу золоту медаль на чемпіонаті світу-2022 з водних видів спорту, що триває у столиці Угорщини Будапешті. Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Це сталося в командних змаганнях у довільній комбінації, де Україну представляли десять спортсменок: Марта Фєдіна, Марина й Владислава Алексіїви, Олеся Дерев’янченко, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

Українки стали найкращими у кваліфікації, посівши перше місце з 93.9333 бала. У фіналі наші спортсменки підтвердили своє лідерство: Україна отримала найвищий бал серед десяти команд, покращивши оцінку у порівнянні з кваліфікацією, – 95.0333. Друге місце посіла збірна Японії, третя Італія.

Це вже вчетверте українська команда піднялася на п’єдестал чемпіонату світу в комбінації та вперше виграла «золото».