Новини

У Чернівцях Bolt запустив прокат електросамокатів. Фото

По місту буде розміщено 300 електросамокатів, якими можна буде скористатися. 

 

Відсьогодні, 27 травня, у Чернівцях запустили послугу – прокат електросамокатів. Відповідний меморандум підписав міський голова Роман Клічук. Про це повідомив його заступник Ігор Крохмаль.

«Електросамокат – сучасний, недорогий, а головне — екологічний вид транспорту. До того ж він не потребує особливих навичок у керуванні. Такий транспорт ідеально підійде для коротких поїздок: дихаєте свіжим повітрям, добираєте хвилини фізичної активности та самостійно будуєте гнучкий маршрут», – написав він.

За словами Крохмаля, ціна прокату складається з плати за розблокування та похвилинного тарифу. Вартість розблокування – 5 гривень, а хвилина поїздки коштуватиме 1,5 гривні.

По місту буде розміщено 300 електросамокатів, якими можна буде скористатися. 

Точки прокату можна знайти за посиланням.

Репетитор з історії Володимир поділився зі Шпальтою враженнями від користування електросамокатом.

«Враження лише позитивні, це бюджетно і якщо правильно спланувати свій маршрут, це дуже полегшує життя», – каже Володимир.

За 12 хвилин поїздки чернівчанин заплатив 26 гривень. Каже, що краще розраховувати не на повільну поїздку, а на довгу дистанцію з точки А в точку В.

Як скористатися послугою прокату електросамоката:

– завантажити додаток «Bolt» в App Store або Google Play;

– знайти найближчий вільний самокат через застосунок;

– розблокувати самокат за допомогою додатка;

– здійснити поїздку, дотримуючись правил безпеки і дорожнього руху;

– після завершення поїздки припаркувати самокат так, щоб він не заважав пішоходам.

У компанії «Bolt» кажуть, що на пересування електросамокатом діє обмеження швидкости до 20 км/год. Перед першою поїздкою користувач повинен обов’язково пройти інструктаж із безпечної експлуатації самоката.

Встановивши режим новачка, можна самостійно обмежити швидкість пересування до 15 км/год. У додатку «Bolt» також позначено міські зони, де заборонено їздити електросамокатом.

Окрім цього, повідомляють, що кожна поїздка з Bolt застрахована. Страховка діє з моменту розблокування і до моменту блокування самоката. Вона поширюється також на третіх осіб, які можуть постраждати внаслідок дій користувачів електросамоката.

Фото Ігоря Константинюка

Коментарі