Новини

На російсько-українській війні загинули п’ятеро військових із Буковини

Це мешканці Рукшинської, Путильської, Топорівської та Острицької громад.

У боях проти російської армії загинули п’ятеро військових із Буковини — Іван Заїц, Руслан Карапка, Степан Рачук, Роман Юрічук та Микола Анасійчук.

Про це повідомили на Facebook-сторінці обласного центру комплектування та у виданні «Хотинські вісті».

23-річний старший лейтенант Іван Заїць загинув у Харківській області. Хлопець родом із села Горбова Чернівецького району. Він був розвідником та служив за контрактом. У Івана залишилися батьки та рідний брат.

Сьогодні, 14 травня, з ним попрощалися в його рідному селі, повідомив Суспільному заступник голови Острицької громади Дан Кришмару.

Руслан Карапка родом із Дихтинця. Нині його поховали у рідному селі. Старший солдат загинув під час боїв у Харківському напрямку.

Роман Юрічук родом із села Пригородок Рукшинської громади. Чоловік був учасником АТО, воював за Луганський аеропорт та був важко поранений. Після повномасштабного вторгнення росії знову вирушив боронити Україну, попри те, що за станом здоров’я міг не йти на фронт.

За попередніми даними, його похорон відбудеться завтра, 15 травня, у Пригородку.

Степан Рачук воював із Романом в одній бригаді. За попередньою інформацією, його похорон відбудеться 16 травня.

Рукшинська сільська рада повторно повідомлятиме про те, коли можна буде попрощатися із захисниками.

фото Топорівської громади

Микола Анасійчук — депутат 8-го скликання Топорівської сільської ради. 15 травня о 8:00 організують живий коридор для вшанування загиблого. Як повідомляють на фейсбук-сторінці громади, коридор розпочнеться від автомийки у Топорівцях.

Коментарі