Новини

Авіаудар по школі на Луганщині та захоплення адмінбудівель на Херсонщині: головне за ніч

Російська війська скинули авіабомбу на школу на Луганщині, де перебували люди.

Фото з телеграму Сергія Гайдая

Внаслідок авіаудару російських військ по школі в Білогорівці на Луганщині, за попередніми даними, загинули 60 людей. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Удень 7 травня росіяни скинули авіабомбу на школу. У той час в укритті закладу, за словами Гайдая, ховалися 90 людей, майже все село — всі, хто не встиг евакуюватися. Виникла пожежа в будівлі школи на площі близько 300 м кв. та в будинку культури. Вогонь ліквідовували 4 години. З-під завалів евакуювали 30 людей, семеро із них зазнали поранень.

«Імовірніше за все, усі 60 осіб, що залишалися під уламками будівель, загинули. З-під завалів наразі дістали двох загиблих», — зазначив голова ОВА.

Уночі проти 8 травня російські війська продовжували обстрілювати Луганську область, зокрема Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та село Шипілове. 

Про це повідомив Сергій Гайдай. У селі Шипілове зруйновано двоповерховий будинок. За попередніми даними, під завалами — 11 людей. Також пошкоджено будинки у Рубіжному, Сєвєродонецьку Лисичанську. Наразі відомо про евакуацію одного пораненого.

Уночі 8 травня російські війська продовжували обстрілювати низку областей. Про це йдеться у зведенні обласних адміністрацій станом на 8:00.

Зокрема обстріли тривали на Харківщині, Донеччині, Херсонщині та Миколаївщині. 

Зокрема на Херсонщині критична ситуація у громадах, які межують зі Снігурівкою, Миколаєвом, Дніпропетровською областю, а також у всіх селах колишнього Великоолександрівського, Білозерського та Нововоронцовського районів. Зазначають, що окупанти захоплюють адміністративні будівлі в області. Зокрема захопили будівлю Дар’ївської сільської ради та Токарівського старостинського округу. Вони не допустили на робочі місця працівників. А представники громади Берислава залишили приміщення міської ради.

 

Коментарі