Новини

Естонія допоможе Україні відновити Житомирську область — глава МЗС

Естонія вже отримала певне розуміння потреб і планує надати допомогу на підставі отриманої інформації.

Фото з Твіттера Еви-Марії Лійметс

Міністерка закордонних справ Естонії Ева-Марія Лійметс заявила, що Естонія допоможе Україні відновити Житомирську область, яка постраждала через військове вторгнення росії.

Лійметс сказала, що Естонія вже отримала певне розуміння потреб і планує надати допомогу на підставі отриманої інформації.

«Естонія — це невелика країна, але наша ідея полягає в тому, щоб залучити інших партнерів, зокрема, фінансових партнерів та інші країни, щоб спільно приєднатися до відновлення будинків, дитячих садків та забезпечити реалізацію великих інфраструктурних проєктів», — додала глава МЗС.

За словами Міністерки, Естонія також планує відправити групу експертів із розмінування, які допомагатимуть із розмінуванням у звільнених регіонах України.

«Звісно, ми повністю підтримуємо набуття Україною статусу кандидата на вступ до ЄС. Ми хотіли б відзначити ту велику роботу, яка була проведена щодо заповнення анкети ЄС. Ми продовжуємо підтримувати Україну різними способами, всіма можливими способами», — запевнила Лійметс.

Міністерка додала, що Естонія прийняла понад 35 тис. українців біженців.

Коментарі