Новини

У Придністров’ї надрукували газету зі зверненням до путіна. Там написали про теракти, яких не було

Жителі Придністров’я нібито хочуть воювати в складі армії рф. 

Фото: ГУР

На території «ПМР» вже надрукували великий наклад газети «Придністров’я», датований 2 травня. В ньому жителі нібито звертаються до президента рф владіміра путіна. Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки.

За даними української розвідки, у тексті звернення висловлюється прохання «залучити збройні сили «ПМР» діях армії РФ». Для цього на території самої РФ відкриваються «мобілізаційні пункти» для набору добровольців воювати в армії Придністров’я.

Таким чином кремль намагається легалізувати тисячі своїх військових, які здійснюватимуть провокації з території «ПМР», кажуть у розвідці.

Газета також містить низку агітаційних матеріалів про «криваві теракти, які звалились на придністровців на травневі свята, десятки вбитих, включаючи дітей, старих та жінок».

Оскільки газета надрукована ще напередодні свят, існує небезпека, що кремлівська влада планує вчинити низку актів залякування серед місцевого населення, відповідальність за які покладе на Україну і західні країни. Тексти газети переповнені кремлівською пропагандою.

«Можливості уникнути великої війни у придністровців більше немає. Київ і його натівські куратори вже винесли свій вирок, вже узгодили всі свої дії з Кишиневом і Бухарестом».

ГУР вважає, що такими діями керівництво готує новий плацдарм агресії проти України та підґрунтя для «офіційної» окупації частини території незалежної Молдови.

Коментарі