Новини

Дефіцит пального на АЗС протягом тижня буде розв’язано, але ціни зростуть

Збільшення ціни пов’язано насамперед з більшою ціною логістики, через складні маршрути та використання кількох видів транспорту.

Завдяки законтрактованим обсягам на території Західної Європи проблема з дефіцитом пального на автозаправних станціях буде розв’язана протягом тижня, але ціни дещо зростуть.

Про це заявила перша віцепрем’єр-міністерка економіки Юлія Свириденко.

Вона констатувала, що цього тижня утворився тимчасовий відчутний дефіцит пального на АЗС  в окремих регіонах України.

Причиною стало те, що протягом останніх трьох тижнів Росія «завдавала нищівних ударів по паливній інфраструктурі України». Зокрема, знищено Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні, а також низка великих нафтобаз операторів ринку зі значними запасами пального.

«Впродовж наступних 7 днів дефіцит буде ліквідований, оскільки оператори мають законтрактовані обсязі на території Західної Європи. І зараз ми вирішуємо питання їх завезення на територію України. Дана ситуація призведе до незначного подорожчання нафтопродуктів – це пов’язано насамперед з більшою ціною логістики, через складні маршрути та використання кількох видів транспорту», – йдеться в повідомленні.

 

 

Коментарі