Новини

СБУ отримала докази, що росія сама обстріляла селище у Брянській області

Це підтверджують свіжі перехоплення телефонних розмов окупантів, які є у розпорядженні СБУ.

російська федерація сама обстріляла селище Клімово у Брянській області, хоча і звинуватила у цьому Україну.

Про це повідомляє СБУ.

За їх даними, це підтверджують свіжі перехоплення телефонних розмов окупантів, які є у розпорядженні СБУ.

«Це наші херачать», – пояснює своїй дружині російський загарбник, який зараз розташований у Донецькій області, і отримав цю інформацію від свого командира.

На запитання жінки «навіщо так робити?» відповідає: «Так треба. Так роблять, що типу хохли провокують. І ось тому влучають».

«Такая же х#рня была и в чеченскую войну. Квартиры взрывали в Москве, типа что это террористы. На самом деле это ФСБшники. Просто сейчас они (Україна, – ред.) никак не могли достреливать с такого расстояния до Климово».

Окупант додає, що планує написати відмову від подальшої участі в бойових діях на території України.

ФСБ рф повідомила, що 14.04 з боку України було обстріляно прикордонний пункт пропуску в Брянській області, внаслідок обстрілу якого було пошкоджено два автомобілі, ніхто не постраждав.

Вже до обіду свідчення змінилися – виявилося, що обстріляні «два житлові будинки» у селищі Клімово. Росіяни заявили, що постраждали семеро людей, у тому числі «вагітна жінка та дитина».

Центр протидії дезінформації при РНБО України пояснив, що спецслужби Росії розпочали реалізацію плану з проведення терактів на своїй території для нагнітання антиукраїнської істерії.

Коментарі