Новини

Еліти рф хочуть ліквідувати путіна: вже обрали наступника – розвідка

Якнайшвидше відсторонення путіна від влади і відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні, є метою цієї групи.

Фото Tong Su, unsplash.com

У середовищі російської бізнесово-політичної еліти формують групу впливових осіб, опозиційних до президента владіміра путіна. Вони задумали його вбити.

Якнайшвидше відсторонення путіна від влади і відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні, є метою цієї групи, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

«Певна частина російської політичної еліти рф розглядає як наступника путіна директора ФСБ Олександра Бортникова. Саме він останнім часом потрапив у немилість з боку російського диктатора. Офіційна причина опали керівника ФСБ – фатальні прорахунки у війні проти України», — мовиться у повідомленні.

Саме Бортников та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможність української армії.

Відомо, що Бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення путіна від влади. Зокрема припускають отруєння, раптову хворобу або іншу «випадковість».

Можливо, саме з цими процесами пов’язаний нещодавній «злив» розташування чеченських підрозділів на півночі Києва.

Цей злив, вважає розвідка, може бути як для послаблення впливу Кадирова, так і спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва рф.

Нагадаємо, що в Україні створили Національне інформаційне бюро для збору та узагальнення даних про українських військовополонених, загиблих, зниклих безвісти. А також про незаконно затриманих окупантами, зокрема і з-поміж мирного населення.

Коментарі