Тепер до Порубного курсує три автобуси.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-10_09-27-25-1024x577.jpg)
Фото: ЧМР
Із Чернівців збільшили кількість автобусів до КПП «Порубне», а саме до українсько-румунського кордону. Вони курсують безкоштовно. Про це повідомив у фейсбуку міський голова Роман Клічук.
За його словами, кількість автобусів збільшили через великий попит.
«За перші дні ними вже скористалися багато чернівчан та переселенців з інших міст, які прибували евакуаційними потягами до Чернівців», — каже міський голова Чернівців.
Так, до румунського кордону тепер курсує 3 автобуси. Якщо попит буде надалі зростати, їх запустять більше.
Зазначимо, що автобуси відправляються з 8:00 по 19:00 із залізничного вокзалу.