Захищає Батьківщину на біатлонній трасі: Оксана Шишкова здобула друге «золото» на Паралімпіаді

Шишкова — на другому місці загального медального заліку Паралімпіади-2022.

30-річна українка Оксана Шишкова (виступає у класі для людей із порушенням зору) здобула своє друге на цій Паралімпіаді «золото» в лижних перегонах на 15-кілометровій дистанції. Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Шишкова здолала дистанцію за 51:09 хвилини, випередила найближчу суперницю майже на хвилину. Ще одна українка — Наталія Ткаченко — фінішувала п’ятою.

Медаль Шишкової — єдина для України в третій день Паралімпіади-2022. Українці виступали лише в трьох дисциплінах лижних перегонів. Для Шишкової це вже дванадцята медаль у кар’єрі на Паралімпіадах і четверта «золота».

30-річна параатлетка з Харкова розповіла у коментарі, що захищає свою Батьківщину саме таким чином.

«Коли я йшла на дистанцію, пам’ятала, що мій батько пішов на фронт – захищати рідний Харків. Я харків’янка. Буду захищати свою Батьківщину тут, на біатлонній трасі».

Оксана Шишкова залишається на другому місці в медальному заліку Паралімпіади-2022 після третього змагального дня. Вона вже має 8 медалей.