Новини

Ми вже вибороли наше майбутнє, але ще боремося за наше сьогодні – Зеленський

В Україні формують спеціальні фонди для відбудови.

Україна вже 11 днів бореться за свободу, за державу. І ми вистояли. Ми вже розуміємо, як будемо відновлювати нашу державу. Про це заявив у новому зверненні Президент України Володимир Зеленський.

Він зазначив, що щодня розмовляє з лідерами багатьох держав, і Україна отримує від партнерів підтримку, підкріплену конкретними кроками.

Зокрема Джо Байден обіцяв застосувати нові санкції проти росії. А американські конгресмени і сенатори хочуть допомогти Україні.

Також Зеленський заявив, що російська авіація готується до бомбардувань Одеси.

«Летить авіація. Проти мирних людей. Проти мирних міст… Вони готуються бомбити Одесу. Одесу! Росіяни завжди приїжджали до Одеси. Завжди відчували в Одесі лише тепло. Тільки щирість. А що ж тепер? Бомби проти Одеси? Артилерія проти Одеси? Ракети проти Одеси? Це буде воєнний злочин. Це буде історичний злочин», — сказав Зеленський.

Президент знову звернувся до росіян із закликом виходити на протести та боротися за свою свободу. Він сказав, що російські полонені зізналися, що готували це вторгнення «жорстоко, цинічно» і свідомо з порушенням правил війни.

Володимир Зеленський також повідомив, що влада вже розуміє, як буде відновлювати Україну. Зокрема формують спеціальні фонди для відбудови: відновлення зруйнованого майна й інфраструктури, економіки, погашення держборгу та підтримки бізнесу.

«Ми вже вибороли наше майбутнє, але ще боремося за наше сьогодні. Воюємо за те, де пройде кордон. Між життям і рабством», — сказав президент.

Нагадаємо, на 11 день повномасштабної війни росії з Україною втрати окупантів уже перевищили 11 тисяч осіб.

Коментарі