Перша медаль на Олімпіаді: українець Абраменко здобув «срібло» у лижній акробатиці

Стрибок не вийшов ідеальним, тому спортсмен закінчив із другим місцем.

Український спортсмен Олександр Абраменко завоював срібну медаль у лижній акробатиці на Олімпійських іграх у Пекіні. Для України це перша медаль за 14 днів змагань. Про це пише Суспільне Спорт.

Абраменко пройшов п’ятим у фінал. У нього вийшов найкращий перший стрибок, за який він отримав 123.53 бали. У фіналі Абраменко та ще п’ять його конкурентів мали лише одну спробу. На суперфінал Абраменко заявив стрибок зі складністю 5.0.

Він не вийшов ідеальним, тому спортсмен закінчив із другим місцем.

Золоту медаль здобув китаєць Ці Гуанпу, який отримав 129 балів за стрибок. «Бронза» — у росіянина Іллі Бурова, який має 114,93 бала.

На минулій Олімпіаді-2018 Олександр Абраменко став чемпіоном у лижній акробатиці. Він є єдиним спортсменом, що вигравав медалі для української команди на двох зимових Олімпіадах.