Збірна України провела найуспішніший чемпіонат Європи за останні 17 років

Іспанія – рекордсменка чемпіонатів Європи з сімома виграними титулами.

Фото.twitter.com/UEFAFutsal

Україна програла Іспанії у матчі за третє місце чемпіонату Європи з футзалу – 1:4.

Так, сьогодні у Амстердамі (Нідерланди), збірна України зустрічалася з Іспанією у матчі за третє місце ЧЄ-2022.

Збірна України пішла на перерву поступаючись у рахунку. На голи Мігеля Мельядо та Франсиско Солано вони відповіли точним ударом Ігоря Чернявського.

У другому таймі за Іспанію забили Бойїс та Адольфо, який встановив остаточний рахунок.

Україна програла Іспанії 1:4 та фінішувала на Євро-2022 на четвертому місці. Наші футзалісти потрапили до четвірки найсильніших команд Європи вперше за 17 років.

До речі, Іспанія – рекордсменка чемпіонатів Європи з сімома виграними титулами. Вони лише втретє за всю історію турніру не вийшли у фінал. Ця команда жодного разу не поверталася додому без медалей.