Новини

Перша у 2022 році: Івано-Франківська область перейде у «червону зону»

У області зафіксували рекордні 2427 випадків коронавірусу за минулу добу.

Івано-Франківська область з 24 січня переходить у «червону зону». Це перша область, що досягла перевищених показників нових випадків ковіду та госпіталізацій у новому році. Про це повідомив міністр уряду Олег Немчінов.

Таке рішення ухвалила Державна комісія з надзвичайних ситуацій.

Як пише hromadske, головний державний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук сказав, що однією з причин стрімкого поширення коронавірусу є масові заходи, що відбувались на новорічні свята у регіоні. Він виділив встановлення рекорду України з масового виконання коляди.

За 20 січня в Івано-Франківській області зафіксували 2427 нових випадків. Це рекорд за увесь час, як для області, так і по всій Україні. Така ж негативна динаміка спостерігається у Чернівецькій, Львівській і Тернопільській областях.

Нагадаємо, що у «червоній» зоні не можуть працювати кінотеатри, музеї, інші культурні заклади, розважальні заклади, ТРЦ, заклади громадського харчування, ринки, спортзали та басейни, якщо весь персонал та відвідувачі не вакциновані.

Раніше ми писали, що на Буковині перейшли на дистанційне навчання школи та училища. Чернівецьким підприємцям також радять перейти на дистанційну роботу, щонайменш як на місяць, через поширення коронавірусу.

Коментарі