Новини

Біля найвищого і найдорожчого флагштока Буковини вже деформувалася тротуарна плитка: чому

Тротуарна плитка деформувалася через погодні умови — внаслідок інтенсивних опадів довкола конструкції просів насипний ґрунт.

Архівне фото Шпальти

На незавершеному майданчику біля найбільшого флагштока у Чернівецькій області деформувалася частина тротуарної плитки. Чернівчанин Саша Буль опублікував відео з майданчика. У коментарях обурилися: «це ще й осінь була дуже лагідною і майже без дощів. Страшно уявити, що тут буде весною, якщо видасться сніжна зима».

Директор Департаменту капітального будівництва, містобудування та архітектури Чернівецької ОДА Микола Гладюк у коментарі «Шпальті» розповів, що про цю ситуацію дізнався нещодавно.

«Там проводили земляні роботи, тому ймовірно через це плитка просіла. Наразі я відправив туди технічний нагляд, вони подивляться, може, більш реально розкажуть про ситуацію. Після того можна буде об’єктивніше щось говорити. Але, згідно з тим, що я побачив, можливо, це сталося через вологу погоду. А там рихлилася земля, може, через це і просіла бруківка», — зазначив Микола Гладюк.

Він повідомив, що усуненням недоліків повинно зайнятися підприємство, яке виграло конкурс на облаштування цього майданчика, тобто ПП «ПВА Котигорошко».

«Будь-які ситуації, які є на об’єкті незавершеного будівництва, або якщо щось трапляється, підрядник усуває за свої кошти. Там ще не всі роботи виконали, ще не всі 15 мільйонів гривень освоїли, тому роботи будуть тривати», — зазначив директор Департаменту.

У пресслужбі Чернівецької ОДА зазначили, що плитка деформувалася через погодні умови — внаслідок інтенсивних опадів довкола конструкції просів насипний ґрунт. Тож підрядник уже розпочав роботи з відновлення покриття і перекладатиме бруківку власним коштом.

Приблизна ціна об’єкта — понад 13 мільйонів гривень. З обласного бюджету виділили 5 мільйонів. Ще 4,5 додав уряд.

Офіційне відкриття об’єкта відбулося 23 серпня цього року.

Коментарі