Новини

Жителі сіл Буковини можуть отримати пільгові кредити на зведення або придбання житла

Проживання і робота в сільській місцевості (та/або зайнятість в особистому селянському господарстві) — обов’язкова умова для отримання пільгового кредиту.

Фото: stonehouseproperties.com

Цьогоріч Чернівецька область отримала близько 3,5 мільйонів гривень на виконання комплексної програми «Власний дім». Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Фонд підтримки індивідуального сільського житлового будівництва видав один кредит на купівлю та ремонт будинку, два — на реконструкцію житла, три — на нове будівництво та п’ять — на завершення зведення осель.

Крім того, профінансували 4 кредити на завершення будівництва, що уклали 2020-го.

Проживання і робота в сільській місцевості (та/або зайнятість в особистому селянському господарстві) — обов’язкова умова для отримання пільгового кредиту.

Мешканці сіл можуть отримати кошти на зведення, реконструкцію, завершення та придбання житла або ж на інженерне оснащення будинків. Пільгові кредити для цих потреб надаватиме Чернівецький обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Кошти можна отримати до 20, а для молодих сімей — до 30 років під 3% річних.

Який розмір позик?

— Для нового будівництва – до 400 тисяч гривень;

— купівлі – до 300 тисяч гривень;

— реконструкції житла – до 250 тисяч гривень;

— завершення будівництва – до 250 тисяч гривень;

— інженерного оснащення (водопостачання, водовідведення, газопостачання та електрифікації) – до 100 тисяч гривень.

Наступного року Фонд співпрацюватиме з територіальними громадами щодо розробки та затвердження місцевих програм підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Кредитні кошти передбачені програмою «Власний дім» на 2021-2025 роки.

Коментарі