Новини

У Чернівцях уперше закупили квартири для переселенців за співфінансуванням — Клічук

Землю під спортивні споруди виділили на вулиці Хотинській та Олени Пчілки.

Чернівецька територіальна громада закупить п’ять квартир для внутрішньо переміщених осіб. Крім того, міська рада проголосувала за передачу земельної ділянки у державну власність під будівництво спортивних комплексів. Про це повідомив під час брифінгу міський голова Чернівців Роман Клічук.

«Уперше Чернівці взяли участь у програмі закупівлі житла внутрішньо переміщеним особам на умовах співфінансування з держбюджету. Це 70% із державного та 30% — із міського бюджету», — зазначив Роман Клічук. 

Наразі у міськраді є список із 17 осіб ВПО, які претендують на тимчасове житло. Спеціальна комісія визначить рішенням виконкому, кому виділити квартири (без права реєстрації та приватизації).

Крім того, на останній сесії міської ради ухвалили рішення про виділення земельної ділянки на вулиці Хотинській та Олени Пчілки під будівництво двох спортивних комплексів. Зокрема Палацу спорту та Льодової арени.

«Замовником будівництва Палацу спорту та Льодової арени є державна адміністрація. Це будівництво з президентської програми, фінансує його уряд. А Льодову арену будуть фінансувати міська рада спільно з урядом. 90% держбюджет, 10% — мерії. Рішенням міської ради ми дали старт, тож сподіваюся, наступного року розпочнуть будівництво цих спортивних комплексів», — зазначив Роман Клічук.

 

Коментарі